U PULI SMO POKAZALI KOLIKO VRIJEDIMO – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

07.12.2015.


Nakon plasmana u polufinale Hrvatskog kupa Slaven Belupo je postigao i svoju prvu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu.
U nedjelju poslije podne svladao je Istru u Puli, izravnog suparnika u borbi za što bolji plasman i s nova tri boda pretekao je na prvoligaškoj ljestvici.
Vidno zadovoljan nakon postignutog uspjeha trener naše momčadi Željko Kopić je nakon susreta izjavio:
Igrali smo zaista dobro, pokazali nadmoć tijekom cijele utakmice i bili uvjerljivo bolji od domaćina. Čestitke mojim igračima na borbenosti i zalaganju koje su pokazali u ovom vrlo važnom ogledu. Utakmice u kupu s Osijekom i sada u Puli pokazale su još veće mogućnosti naše momčadi koje ćemo nastojati prikazati u preostala dva kola jesenske završnice – kazao je između ostalog Željko Kopić.
Slaven Belupo još očekuje gostovanje kod Rijeke, sljedeće nedjelje i posljednja jesenska utakmica s Lokomotivom na koprivničkom stadionu.