U PULI NAS OČEKUJE TEŠKA UTAKMICA – KAZAO JE TOMISLAV IVKOVIĆ

14.03.2018.


Istra 1961 i Slaven Belupo u petak u Puli otvaraju 26. prvoligaško kolo, a utakmica se igra s početkom u 18 sati.

U našem klubu nitko ne dvoji da će to biti još jedno teško gostovanje jer se Puljani uz Rudeš i Cibaliju bore za opstanak među najboljim hrvatskim klubovima, a protiv takvih momčadi uvijek je najteže igrati.

Očekuje nas još jedna jako zahtjevna utakmica s ekipom čiji igrači nastoje pokazati najviše što mogu, jer samo tako otvaraju si put za odlazak u bolju sredinu. Žao mi je što za Istru zbog žutih kartona neće igrati Vojnović kojem sam svojedobno bio trener i naravno naš Vidović, koji također ima tri javne opomene. Uz njega nama će još nedostajati Purić, Trebotić i Arap zbog ozljeda te Šarlija koji je bolestan. No, imamo momčad koja može igrati kvalitetno u Puli i postići pozitivan rezultat – kazao je trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i dodao:

Ako želimo do bodova s Istrom moramo igrati bolje nego s Rudešom jer su Puljani u Splitu s Hajdukom pokazali kvalitetan nogomet, iako su izgubili u posljednjim sekundama produžetka – zaključio je trener našeg kluba.

Utakmicu će voditi Dario Bel iz Osijeka, a njegovi pomoćnici bit će Miro Grgić (Osijek) i Goran Pataki (Đakovo). Četvrti je Ivan Matić (Osijek), a delegat Stipe Doljanin (Hrvace).