U prodaji za utakmicu Slaven Belupo – Hajduk ostalo je nešto više od 2000 ulaznica

21.04.2022.


Nakon prvog dana prodaje ulaznica za utakmicu Slaven Belupo – Hajduk, koja će se igrati u nedjelju od 17 sati u Koprivnici, u slobodnoj je prodaji ostalo nešto više od 2000 ulaznica koje se mogu kupiti uz predočenje osobne iskaznice:

–          U pretprodaji – sutra (petak) od 12-14.30 na blagajni 1

–          Na dan utakmice – dva sata prije početka utakmice

Svi koji ulaze na stadion MORAJU imati kartu, uključujući i djecu! Molimo sve da što prije kupe istu, a da na dan utakmice što prije uđu na stadion kako bi se izbjegle nepotrebne gužve.

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.