U prodaji karte za utakmicu Slaven Belupo – Gorica

16.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u Koprivnici ugostiti Goricu. Utakmica će se na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš igrati s početkom u 20 sati u sklopu 6. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Naša je momčad trenutno drugoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s osam osvojenih bodova, dok je Gorica šesta s tri manje. U prošloj sezoni Slaven Belupo i Gorica su odigrali četiri međusobne utakmice. Svaka je momčad slavila po dva puta, po jednom na domaćem terenu i jednom na gostujućem.

Ulaznice za utakmicu možete kupiti:

– Na Ulaznice.hr (ulaznice moraju biti isprintane) – LINK

– U pretprodaji u četvrtak, 18.8.2022. od 15 do 17 sati – Blagajna 1

– U petak, dva sata uoči utakmice (od 18:00 do kraja prvog poluvremena)

*Cijena za članove kluba u pretprodaji bit će 30 kuna, dok će u ONLINE prodaji i na dan utakmice biti 60 kuna za sve. Na dan utakmice neće se moći iskoristiti članski popust.

Još uvijek možete postati i član NK Slaven Belupo, svakog radnog dana od 12 do 15 sati u prostorijama kluba, te ostvariti 50% popusta na kupnju godišnje ulaznice.

Osim u prostorijama kluba, godišnju ulaznicu možete kupiti i na ulaznice.hr – LINK.