U PRIPREME UKLJUČENO I NEKOLIKO MLADIH SLAVENAŠA

08.06.2016.


Na prvom treningu naše momčadi za novu prvoligašku sezonu nije bilo, u igračkom kadru, posebnih novosti.
Nedostajali su Muzafer Ejupi i Božo Musa kojima je trener Željko Kopić produžio dva dana odmora, dok Filip Ozobić, iako se pojavio na prozivu nije vježbao jer očekuje inozemni transfer.
Uz mlade igrače koji su uključeni u trenažni proces: Kristijan Bistrović, Bruno Bogojević, Zvonimir Šarlija, Matko Zirdum i Ivan Jajalo s pripremama su krenuli: Mateas Delić, Goran Blažević, Antun Marković, Ante Bilandžić (vratari), Vedran Purić, Vinko Međimorec, Marko Martinaga, Stefan Savić, Gordan Barić, Nikola Katić, Dino Štiglec, Soren Christensen, Nikola Pokrivač, David Arap, Mario Bulić i Mario Gregurina, te napadač Inter Zaprešića Dominik Radić.
Kako prijelazni rok počinje 15. lipnja očekuje se da će u naš klub doći i neka provjerena imena.