U OSIJEKU ĆE NAM NEDOSTAJATI NEKOLIKO STANDARDNIH IGRAČA – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

12.05.2017.


Nakon pobjede s Istrom Slaven Belupo u subotu gostuje kod Osijeka u sklopu 33. prvoligaškog kola, trenutačno četvrtoplasirane momčadi najelitnijeg hrvatskog natjecanja.

U tri dosadašnja ovosezonska prvenstvena susreta Osječani su postigli isto toliko pobjeda, ali u našem klubu vjeruju da će prekinuti taj nepovoljan niz jer se momčad nalazi u vrlo dobroj formi i trebala bi se predstaviti u kvalitetnom izdanju.

Cijeli tjedan pripremali smo se za osječki nastup, ali nažalost imamo problema s ozljedama. Uz kartoniranog Katića nedostajat će nam još Melnjak, Međimorec, Tadić i Radić, dok su crijevnu virozu iznenada dobili vratar Marković i napadač Ivanovski – kazao je na današnjoj pressici trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:

Momčad će sigurno doživjeti promjene, a prigodu za nastup dobit će još neki mladi igrači od kojih očekujem veliku borbenost i zalaganje. Uz sve nedaće vjerujem da ćemo se na osječkom stadionu dobro predstaviti i doći do pozitivnog rezultata – naglasio je Kopić dok je “veznjak” David Arap rekao:

Svaka utakmica je nova prigoda i mislim da u Osijeku nismo bez izgleda. Ako ćemo biti na razini naših posljednjih utakmica uvjeren sam da nećemo biti poraženi – kratko je istaknuo Arap.

Subotnju utakmicu u osječkom Gradskom vrtu vodit će Ivica Vučković iz Zagreba, dok će njegovi pomoćnici biti Jerko Crnčić iz Vrbovca i Krunoslav Ambrinac također iz Zagreba. Četvrti je Željko Frković (Gospić), a delegat Zdenko Blažević (Gradina). Susret počinje u 19 sati.