U OČEKIVANJU NEDJELJNOG SUSRETA S RIJEKOM

15.11.2016.


Svakodnevnim treninzima prvi stručnjak Slavena Belupa Željko Kopić priprema momčad za nedjeljni susret s Rijekom koja u Koprivnicu dolazi kao vodeći sastav prvenstva, bez izgubljene utakmice i sa šest bodova viška od drugoplasiranog Dinama.
U našem klubu vjeruju da imaju momčad koja se može potpuno ravnopravno suprostaviti Riječanima i pokazati da imaju sastav koji ih može iznenaditi.
Ovu vrlo važnu utakmicu za Slaven Belupo i Rijeku vodit će osječki arbitar Andrej Burilo, dok će njegovi pomoćnici biti Dalibor Conjar također iz Osijeka i Goran Loparac iz Sladojevaca. Četvrti sudac je Dario Bel također iz Osijeka, dok je delegat Damir Čilić iz Vinkovaca.
U ostalim susretima 16. kola sastaju se: Dinamo – Istra, Inter – Split, Cibalia – Osijek i Hajduk – Lokomotiva.