U NEDJELJU U KOPRIVNICU DOLAZI HAJDUK

11.04.2016.


Izgubivši kod Lokomotive u Zagrebu u 30. prvoligaškom kolu Slaven Belupo je nastavio neuspješnim gostujućim nastupima, iako je prema prikazanoj igri mogao osvojiti barem bod.
Odlučujući trenuci utakmice dogodili su se na početku i na kraju susreta kada su “lokosi” postigli oba pogotka, dok naša momčad nije iskoristila dvije sjajne prigode u prvom poluvremenu koje je uspio zaustaviti domaći vratar Zelenika.
Nemam što reći osim da čestitam Lokomotivi na pobjedi, iako smo imali veći posjed lopte i dvije šanse koje smo propustili realizirati. Više od 20 minuta igrali smo s igračem manje jer je Pokrivač dobio drugi žuti karton što je umanjilo naše izglede da ostanemo nepobijeđeni. Sada se okrećemo prema Hajduku koji u nedjelju gostuje u Koprivnici i vjerujem da ćemo rezultatski biti uspješniji – kazao je Željko Kopić trener naše momčadi.
U susretu s Lokomotivom od standardnih igrača zbog lakših ozljeda nisu nastupili Vedran Purić i Mateas Delić, koji će biti spremni za ogled sa Splićanima s kojima će zbog isključenja u Kranjčevićevoj izostati Nikola Pokrivač.
Ostali rezultati 30. kola: Rijeka – Zagreb 3:0, Osijek – Split 0:0, Inter – Dinamo 0:1, Hajduk – Istra 3:0.
U 31. kolu sastaju se: Lokomotiva – Rijeka, Istra 1961 – Osijek, Split – Inter, Dinamo – Zagreb, Slaven Belupo – Hajduk.