U NEDJELJU OD 18 SATI

08.09.2008.


Prema ranijoj odluci i utvrđenom rasporedu odigravanja utakmica, utakmice 7. kola T-Com Prve HNL bile su zakazane s početkom u 16,30 sati zbog potreba emitiranja posebne zabavno-sportske emisije na HTV 2 u terminu od 16 do 19 sati.
Kako će se iz tehničkih razloga navedena emisija početi emitirati od 8. kola koje se igra 21. rujna 2008. godine, ne postoji razlog da se utakmice 7. kola igraju u popodnevnom terminu. Imajući u vidu vremenske uvjete, ali i potrebu da se pet utakmica igra u isto vrijeme radi kvalitetnijeg praćenja (HR 2 i ostali mediji), te da završe prije večernjeg izravnog TV prijenosa utakmice Zagreb-Dinamo (20.10, HTV 2), Povjerenik za natjecanje donio je odluku da se utakmice igraju s početkom u 18 sati. Tako će se i utakmica Slaven Belupo – Osijek odigrati na Gradskom stadionu u Koprivnici s početkom u 18 sati.