U NEDJELJU NASTAVAK PRVENSTVA SA CROATIJOM SESVETE

16.10.2008.


Nakon prvenstvene stanke zbog reprezentativnih obveza, u nedjelju se nastavlja prvenstvo T-Com Prve HNL.
Slaven Belupo će na Gradskom stadionu u Koprivnici u sklopu 10. kola s početkom u 15,30 sati ugostiti Croatiju Sesvete, koja je jedno od ugodnih iznenađenja dosadašnjeg dijela prvenstva. Trener Mile Petković obavio je s momčadi petodnevne pripreme u Medulinu te spremno dočekuje nedjeljnog suparnika.
– Croatia je kvalitetna momčad koja je svojim dosadašnjim utakmicama pokazala da može biti vrlo nezgodan suparnik. To je za nas vrlo važna utakmica, dobro smo se pripremili za vrijeme stanke i očekujemo nastavak dobrih igara i rezultata, kakve smo imali u dosadašnjem dijelu sezone – izjavio je trener Mile Petković.
Za utakmicu sa Croatijom Sesvete na raspolaganju su svi igrači osim Stipe Lapića i Vedrana Purića, čiji nastup još nije izvjestan.