U nedjelju na Poljudu

29.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 8. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige gostovati na Poljudu kod Hajduka. Utakmica u Splitu igrat će se s početkom u 21:05. Bit će to dvoboj drugoplasirane i trećeplasirane momčadi prvenstva. Slaven Belupo je drugi s 14 bodova, a Hajduk treći s devet i dvije utakmice manje na svom kontu. U prošloj sezoni ove su dvije momčadi odigrale četiri međusobna susreta. Hajduk je na Poljudu slavio rezultatima 2:0 i 3:1, dok je u Koprivnici Slaven Belupo jednom pobijedio rezultatom 3:2, a jednom smo gledali remi bez golova.

Trener Zoran Zekić neće moći računati na kapetana Božića koji je protiv Lokomotive dobio treći žuti karton, a u sastav se vraća Talys nakon odrađene suspenzije, također zbog tri žuta kartona.

Uoči utakmice s Hajdukom, naša će momčad odigrati i prijateljski susret s Nogometnim klubom Jalžabet. Utakmica će se u istoimenom mjestu igrati sutra, s početkom u 17:30.