U nedjelju na Poljudu

08.02.2024.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje gostovati na Poljudu kod Hajduka u sklopu 22. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Utakmica će se igrati s početkom u 15 sati, a bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U oba prethodna slavila je splitska momčad, na Poljudu rezultatom 3:0, a na Kušek – Apašu rezultatom 0:1.

Naša je momčad trenutno sedmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s 26 osvojenih bodova, dok je Hajduk drugi s 42. Na startu proljetnog dijela aktualne sezone Slaven Belupo je slavio protiv Varaždina i Rudeša, dok je Hajduk upisao poraz od Rijeke te remizirao s Osijekom. Zanimljivo, Slavenaši su na zadnja četiri gostovanja ostvarili tri pobjede. Bolji su bili od Lokomotive, Rijeke i Varaždina, a poraz su upisali protiv Osijeka.

Glavni sudac utakmice bit će Ante Čulina, dok će njegovi pomoćnici biti AVedran Đurak, Jerko Crnčić i Mateo Erceg. VAR sudac bit će Marin Vidulin, a AVAR Luka Pajić.