U Koprivnici u subotu gostuje lider prvenstva

12.03.2024.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u Koprivnici ugostiti Rijeku u sklopu 27. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Utakmica na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš će se igrati s početkom u 15 sati. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U Koprivnici je slavila Rijeka rezultatom 0:1, dok je na Rujevici bolja bila naša momčad s 2:4. Pogotke na toj utakmici postigli su Štrkalj, Mioč, Caimacov i Hoxha.

Slaven Belupo u susret ulazi kao sedma momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova, a Rijeka je prva s 56. U prethodnom kolu naša je momčad poražena od Dinama rezultatom 5:2, dok je Rijeka slavila protiv Osijeka s 3:0.

Glavni sudac utakmice bit će Zdenko Lovrić, dok će njegovi pomoćnici biti Deni Grofelnik, Dino Knez i Fran Jović. VAR sudac bit će Dario Bel, a AVAR Goran Pataki.