U ČETVRTAK U KOPRIVNICI UZVRATNA UTAKMICA S ARISOM

27.08.2008.


– Za prolaz trebamo postići dva pogotka, a ne primiti niti jedan. Od cijele momčadi očekujem da napada, ali i da svi zajedno brane naša vrata. Iako ćemo igrati napadački, nećemo srljati. Najvažnije je da dobro, kvalitetno uđemo u utakmicu, da što prije nestane početna nervoza. Aris je kvalitetna momčad, ali i oni imaju svojih lošijih strana, koje ćemo mi nastojati iskoristiti. U svojim redovima imaju vrlo kvalitetne pojedince, ali mislim da smo mi kolektivno jači – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković.

Koprivnica, Gradski stadion: Slaven Belupo – Aris (uzvratna utakmica 2. pretkola Kupa UEFA).
Četvrtak, 28.08.2008. u 18,30 sati (TV-prijenos: HTV 2).
Sudac: Martin Ingvarsson (Švedska). Pomoćnici: Magnus Sjöblom,
Peter Martinsson i Ake Andreasson (Švedska). Delegat: Marko Ilešić (Slovenija). Kontrolor: Johann Hantschk (Austrija).
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Purić, Rogulj, Lapić, Maras, Čaval, Poldrugač, Bilen, Gregurina, Posavec, Jajalo, Delić, Vručina, Kresinger, Šehić, Jurić, Nicolas.
NEDOSTAJU: Kokalović, Bošnjak (ozlijeđeni).