U četvrtak u Koprivnici gostuje Rudeš

25.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će četvrtka u sklopu 26. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Rudeš. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi ove sezone, a prethodna dva su završila rezultatom 1:1. U Koprivnici je za Slaven Belupo bio precizan Jelić, a za Rudeš Vojković, dok su u Zagrebu zabijali Lima i Mišković.

– Sigurno neće biti lagano. Rudeš je doveo nekoliko kvalitetnih pojačanja i bolja je momčad nego jesenas. Mi moramo biti pravi od prve minute, koncentrirani i agresivni. Nadam se da će nam pomoći i naša publika jer je podrška uvijek dodatan motiv. Vjerujem da smo kvalitetnija momčad i to moramo dokazati i pokazati u četvrtak – rekao je napadač Slaven Belupa Ivan Krstanović.

Slaven Belupo trenutno je osmoplasirana momčad prvenstva s 22 osvojena boda, dok se Rudeš nalazi na desetom mjestu s 15 manje. Utakmica 26. kola igrat će se u četvrtak s početkom u 18 sati, a blagajne će se otvoriti dva sata ranije.