TURSKA MOMČAD BEZ LINCOLNA, LINDEROTHA I SERKANA

16.08.2007.


Trener Galatasaraya Karl Heinz Feldman u srijedu je na Gradskom stadionu u Koprivnici održao trening svoje momčadi, a potom je odgovarao na pitanja na konferenciji za novinare. Izjavio je kako će turska momčad protiv Slavena Belupa nastupiti bez trojice veznih igrača, a to su ozlijeđeni Lincoln, Linderoth i Serkan. Također će izostati i suspendirani Arda.
– Iako ćemo nastupiti bez njih trojice, mi smo u Koprivnicu došli pobijediti. Imamo puno problema na početku sezone, ali i naši mlađi igrači su kvalitetni i očekujem da cijela momčad da sve od sebe. Naš domaćin ima dobru momčad koja igra u dobroj formi, i sigurno je da ih nećemo podcijeniti – izjavio je Karl Heinz Feldkamp.
Igrači i vodstvo Galatasaraya smješteni su u hotelu Picok u Đurđevcu, a u Koprivnicu je na trening njihove momčadi doputovalo više od 50 turskih medijskih djelatnika. TV-prijenos utakmice Slavena Belupa i Galatasaraya od HTV-a će preuzeti i turska postaja D-Smart