TURNIR KVARNERSKA RIVIJERA

26.05.2011.


Juniori našeg kluba odlično su krenuli s nastupima na Kvarnerskoj rivijeri. U skupini A uvjerljivo su osvojili prvo mjesto pobijedivši vršnjake Osijeka i Rudara iz Labina s 1:0, dok su s Makedonijom odigrali 1:1.
U susretu za prvo mjesto s Rudarom iz Labina pogodak odluke postigao je Čanađija u 54. minuti, koji se oslobodio svog čuvara i sa ruba kaznenog prostora svladao vratara Matasa.
Kako su naši juniori ranije osigurali plasman u četvrtzavršnicu u koju ulaze prve dvije momčadi iz svake skupine, trener Josip Omrčen-Čeko s Labinjanima nije izveo najjači sastav, tako da su za Slaven Belupo igrali: Marković, Picig (68. Buntić), Pašalija, Potroško, Benković, Atlija (od 41. Horvatinović), Martinčić (od 70. Geng), Ledinski (od 62. Heren), Takač, Abramović, Čanađija. Trener: Josip Omrčen-Čeko.
U četvrtfinalu ovog tradicionalnog i kvalitetnog međunarodnog turnira juniori Slavena Belupa igrat će u petak s Crnom Gorom, koja je u skupini C osvojila drugo mjesto, a susret počinje u 16.30 sati.