Tri prijateljske utakmice u reprezentativnoj stanci

20.03.2023.


Nogometaši Slaven Belupa u reprezentativnoj će pauzi odigrati tri prijateljske utakmice.

Sutra će od 15:30 gostovati u Pitomači kod istoimenog domaćina, trenutno prvoplasirane momčadi Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Utakmica će biti humanitarnog karaktera, za šestogodišnjeg Mateja Mioljevića koji boluje od leukemije. Sav prihod od utakmice bit će uplaćen za pomoć malom Mateju.

Dan kasnije, u srijedu, od 16:30 snage će u Dunjkovcu odmjeriti s Međimurcem, trećom momčadi Premier lige, šestog ranga natjecanja, Međimurske županije.

Posljednju od tri prijateljske utakmice Slavenaši će igrati u Osijeku gdje će uveličati stoti rođendan Olimpije, pretposljednje momčadi Međužupanijske nogometne lige Osijek – Vinkovci. Susret će se igrati u subotu s početkom u 14 sati.

Podsjetimo, susret 27. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige s Istrom 1961 igrat će se u Koprivnici u petak, 31.3., s početkom u 18 sati.