TRI OD TRI Juniori slavili kod Zagreba, pioniri i kadeti bolji od Solina

07.10.2018.


Savršen vikend za Slaven Belupo. Nakon što su seniori jučer svladali Istru 1961, danas su istim putem nastavili i nogometaši iz naše Škole nogometa. Juniori trenera Ivice Sertića slavili su na gostovanju kod Zagreba rezultatom 0:1, a jedini pogodak na utakmici postigao je Burmudžija u 14. minuti kada je zatresao vlastitu mrežu. Juniori su stigli do svog šestog boda te su trenutno jedanaestoplasirana momčad prvenstva.

Stariji pioniri, pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka, također su upisali pobjedu. U sedmom kolu Prve HNL, mladi nogometaši Slavena bili su bolji od Solina rezultatom 2:0, a dva puta se u strijelce upisao Ivan Peršinović. Pioniri su trenutno osmi s osam bodova na svom kontu.

Kadeti trenera Dalibora Gorupića odlučili su kopirati svoje mlađe kolege te su protiv istog protivnika slavili istim rezultatom. Golovima Antonija Ognjenovića u 36. minuti i Emanuela Mađarića u 68. minuti pobijedili su 2:0 i tako došli do svog osmog boda te su trenutno devetoplasirana momčad prvenstva.