Trening utakmica Slaven Belupa i Intera u subotu u Koprivnici

18.05.2020.


Nogometaši Slaven Belupa vrijedno se pripremaju za nastavak sezone. Nakon slobodnog dana, danas će se ponovno vratiti treninzima, a u subotu će odigrati i prvu trening utakmicu. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš gostovat će zaprešićki Inter. Utakmica će biti zatvorena za javnost i medije.

– Kao i kada su klasične pripreme u pitanju, uvijek se nakon velikog broja treninga zaželiš utakmica. Bitno je da vratimo automatizme u igri koje smo imali prije ove stanke i da ponovno dobijemo osjećaj kako zajedno funkcionirati na terenu. Ova će nam utakmica, na jedan način, pokazati i u kakvom smo trenutno stanju, fizičkom i taktičkom te će nas dodatno spremiti za nastavak prvenstva i Kup utakmicu s Lokomotivom – rekao je Karlo Lulić