Trener Zoran Zekić uoči posljednje utakmice ove sezone: “Želimo na odmor s pozitivnim dojmom”

19.05.2022.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 36. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod Istre 1961 u Puli. Bit će to ujedno i posljednja utakmica ove sezone za našu momčad koja je prvenstvo završila na sedmom mjestu prvenstvene ljestvice. Sutrašnji susret najavio je trener naše momčadi Zoran Zekić.

– Čeka nas zadnja utakmica u sezoni i to protiv protivnika koji igra jako dobar nogomet. Na njihovu žalost, taj nogomet nije popraćen rezultatima. Mi u Pulu idemo, neću reći desetkovani, ali sa zaista dosta izostanaka što zbog ozljeda, što zbog kartona, što zbog umora tako da će biti sve to zajedno dosta zanimljivo. Zaista želim da igrači koji dobiju priliku istu i iskoriste na najbolji mogući način te da na odmor odemo s pozitivnim dojmom. Odmor će trajati tek dva tjedna, a za mene ga praktički neće ni biti jer sutra podvlačimo crtu i startamo s pripremama za iduću sezonu.