Trener Zoran Zekić uoči Osijeka

29.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u trećem će kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige snage odmjeriti s Osijekom u Gradskom vrtu. Utakmica će se igrati u nedjelju s početkom u 18:55, a najavio ju je trener naše momčadi Zoran Zekić. Zekić je istaknuo da našu momčad u Osijeku čeka izuzetno težak zadatak s obzirom na to da će domaćin učiniti sve da ispravi gorak okus ispadanja iz Europe.

– Nažalost, Osijek je jučer doživio težak poraz i sigurno će u nedjelju svi igrači, stručni stožer i ljudi u klubu biti mobilizirani i koncentrirani. Igramo protiv izrazitog favorita i ovog puta moramo biti puno discipliniraniji, kompaktniji i agresivniji nego što je to bilo protiv Dinama jer takve momčadi sve kažnjavaju. Vjerujem da ćemo bit u puno boljem izdanju, a posebno me zanima kako će moji igrači reagirati nakon svega – rekao je Zekić.