Trener Zoran Zekić uoči Gorice

18.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će od 20 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Goricu u sklopu 6. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Obje momčadi u utakmicu ulaze nakon pobjeda u prošlom kolu protiv Rijeke u Rijeci i Lokomotive u Gorici, a susret je najavio trener naše momčadi Zoran Zekić.

– Nismo se imali previše vremena radovati nakon Rijeke jer je dinamika lige takva da je već sutra novi izazov pred nama. Čeka nas težak protivnik koji se voli nadigravati. Sigurno će utakmica biti zanimljiva, a ja se nadam da ćemo mi biti u pravom stanju. Dobro radimo, razvijamo mlade igrače, i sutra će neki novi dobiti priliku, i vjerujem da smo u stanju odigrati još jednu dobru utakmicu – rekao je Zekić.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.