Trener Zoran Zekić o angažmanu Ilije Lončarevića

19.03.2022.


Ilija Lončarević postao je novi voditelj Škole nogometa NK Slaven Belupo. Potez je to koji je povukao naš trener prve momčadi i sportski direktor Zoran Zekić. Istaknuo je Zekić da Lončareviću ‘desna ruka’ ostaje Vedran Medenjak koji ostaje dobrim dijelom na svojoj funkciji, ali je logično da jedna osoba ne može voditi brigu o čak 15 generacija.

– Ilija je čovjek koji je stvorio brojne mlade igrače, a u svojim godinama ima više energije i motiva nego puno mlađi ljudi. Što se tiče metodike rada i razvoja igrača mislim da nema bolje osobe. Želimo razvijati mlade igrače i mlade trenere iz našeg kraja kako bi klub imao što više koristi. Ima dosta negative oko kluba, ali mislim da se slika polako mijenja i mi ćemo i dalje raditi na tome svom snagom – rekao je Zekić.