Trener Zoran Zekić na startu priprema: “Želimo nastaviti tamo gdje smo stali”

03.01.2022.


Trener Zoran Zekić i njegovi igrači u posljednjih su osam kola aktualnog prvenstva upisali četiri pobjede, jedan remi i tri poraza i tako završnicu jesenskog dijela prvenstva završili na najbolji mogući način. Prava je šteta što je u tom razdoblju naša momčad ispala od Osijeka u Kupu nakon izvođenja jedanaesteraca jer bi prolaz u polufinale bio ‘šlag na torti’ dobrih igara i forme.

U odličnom raspoloženju naš je trener otišao na zimsku pauzu, a u istom takvom se i vratio prvog dana priprema. Spreman i motiviran odradio je prvi trening i poručio kako želi da nogomet koji će igrati Slaven Belupo nastavi vraćati publiku na Gradski stadion jer će to biti dokaz da se radi i napreduje onako kako je planirano.

Cijeli intervju našeg trenera u kojem govori o pripremama, planovima za drugi dio sezone, ciljevima i igračkom kadru pogledajte u videoprilogu.