Trener Zekić uoči utakmice s Rijekom: “Želimo biti hrabriji i okomitiji”

10.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 8. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati na Rujevici kod trenutno drugoplasirane momčadi prvenstva Rijeke. Utakmicu je najavio trener naše momčadi Zoran Zekić kojem će ovo biti i debi na klupi Slaven Belupa.

– Prvenstveno želimo pokazati što smo radili u ova dva tjedna. Želimo biti hrabriji, okomitiji, discipliniraniji i da kad završi utakmica znamo da smo dali sve od sebe. Nakon tri godine vraćam se u HNL i na najvatreniji teren u ligi. Za mene je to izazov, ali svoje emocije moram potisnuti te biti na usluzi svojoj momčadi i dati joj potrebnu energiju. Čestitam i našem Lovri koji je potpisao za jednog svjetskog giganta. Želim mu svu sreću i, prije svega, zdravlje te da uživa u nogometu i životu – rekao je trener naše momčadi.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.