Trener Zekić uoči Gorice: “Čeka nas teža i važnija utakmica od one s Hajdukom”

04.11.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Goricu. Nakon slavlja nad Hajdukom, momčad trenera Zorana Zekića do nove će pobjede pokušati doći protiv šestoplasirane momčadi prvenstva. Utakmicu je najavio Zekić istaknuvši da igrači moraju biti svjesni da nas sutra čeka još teži i još važniji zadatak u odnosu na onaj s Hajdukom.

Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati, a ulaz i blagajne će se otvoriti dva sata ranije. Ulaznica će koštati 30 kuna, a na koprivnički Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš moći će ući neograničen broj ljudi (u skladu s važećim kapacitetom stadiona – 3.000 mjesta) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)