Trener Zekić nakon poraza od Dinama

15.04.2023.


Trener Slaven Belupa Zoran Zekić komentirao je poraz od Dinama u Zagrebu.

– Jako težak poraz. Moram reći da je Dinamo apsolutno zaslužio pobjedu i da su bili dominantni u svemu. Pribojavali smo se ove utakmice. Dogodila nam se s Varaždinom ona 97. minuta, pa prije tri dana utakmica s Hajdukom isto tako traumatična i to nas je dosta potrošilo u svakom smislu. Bojao sam se te naše energije. Dopustili smo Dinamu da se razigra i onda nam je bilo jako teško igrati. Tako je kako je, nemamo što plakat nego se moramo pripremiti na najbolji mogući način za Osijek – rekao je Zekić.

Istaknuo je da njegova momčad nije bila dovoljno agresivna.

– Napravili smo svega tri faula prvo poluvrijeme. Naravno da s Dinamom ne možeš igrati na taj način. Ne želim i neću svoje dečke previše kritizirati. Idemo se oporaviti od svega što je iza nas i pronaći snagu za zadnjih sedam kola u kojima je sve moguće – zaključio je.