Trener Zekić: “Mladi su pokazali da se na njih može računati uz veliki rad”

26.09.2022.


Nogometaši Slaven Belupa danas se vraćaju treninzima u Koprivnici nakon što su ovog vikenda sudjelovali na 9. memorijalnom turniru “Blago Zadro” u Vukovaru i osvojili drugo mjesto. Trener Zoran Zekić na istok Hrvatske nije mogao voditi nekoliko svojih igrača pa su priliku dobili juniori Riđan, Mađarić, Žuškin, Krušelj i Matejaš te su ju svojim igrama, zalaganjem i ponašanjem objeručke prihvatili.

– Zapravo je prilika juniorima protiv Vukovara i Širokog najveći dobitak ovog turnira za našu momčad. Mladi su pokazali da se na njih može računati u budućnosti i to skoroj. Naravno, ispred njih je puno posla i veliki rad jer moraju ispravljati nedostatke koje imaju kako bi stigli do razine seniorskog nogometa. Upravo ćemo zbog toga formirati grupu najtalentiranijih koji će, uz treninge sa seniorima i juniorima, trenirati i po posebnom individualnom programu te u manjim grupama ‘pod okom’ našeg stručnog stožera.  – rekao je trener Zoran Zekić.