Trener Tomislav Stipić uoči Gorice: “Bili smo najposjećeniji stadion po broju stanovnika, imamo odgovornost zadržati simpatiju naših ljudi”

15.04.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Velikoj Gorici kod Gorice. Naša momčad u utakmicu ulazi nakon remija s Hajdukom na Poljudu i Osijekom u Koprivnici u kojima je prikazala vrlo dobru igru i tek joj je malo sreće nedostajalo da dođe do dvije pobjede.

– Nekad smo bili najposjećeniji stadion po broju stanovnika u HNL-u i utakmice poput Osijeka bile su hrana za našu gladnu publiku koja nam nedostaje. Cijeli je svijet trenutno u čudnoj situaciji i ljudi kada već gledaju nogomet na televiziji žele gledati kvalitetu. Mi nosimo odgovornost da im to sa strašću i pružimo i da im zadržimo simpatiju prema samoj igri i našem dragom klubu. Privilegirani smo u ovom trenutku i kada je već tako onda ne smijemo nikome priznati da je bolji od nas, moramo misliti pobjednički i napredovati u svakom pogledu jer ljudi u Podravini to od nas očekuju. I pobjeda pionira protiv Dinama, na kojoj im iz svega srca čestitam, znak je da to i radimo – rekao je trener Tomislav Stipić.

Priliku da s takvim stavom zaigra Slaven Belupo će imati sutra od 18:05 u Velikoj Gorici.

– Gorica je momčad koja igra na drugačiji način u odnosu na naše prethodne protivnike. Trebat ćemo prihvatiti taj izazov i očekivati različitosti tijekom utakmice. Moramo biti prilagodljivi kao voda ako želimo opet odigrati dobro i odnijeti pozitivan rezultat u Koprivnicu – zaključio je Stipić.