Trener Tomislav Stipić otkrio prvih 11 uoči sutrašnje utakmice s Lokomotivom: “Spremni smo, sutra ćemo iskrcati sve što je u nama na teren”

29.05.2020.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u polufinalu Hrvatskog nogometnog kupa snage odmjeriti sa zagrebačkom Lokomotivom. Utakmicu koja će se na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš od 20:15 najavio je trener naše momčadi Tomislav Stipić. Stipić je uoči sutrašnje utakmice ‘otkrio’ kojih će 11 igrača krenuti od prve minute na teren te je poručio da je njegova momčad spremna i željna finala Kupa. Današnja najava utakmice bila je nešto drugačija od uobičajne s obzirom na to da presice za novinare još uvijek nisu dozvoljene zbog mjera izazvanih COVID-19 virusom. Kako naš trener vidi atmosferu u svlačionici, što očekuje od Lokomotive i čemu se nada u sutrašnjem polufinalu pogledajte u videoprilogu.