Trener Tomislav Stipić nakon utakmice sa Šibenikom

19.02.2021.


Nogometaši Slaven Belupa remizirali su rezultatom 2:2 sa Šibenikom u 22. kolu Hrvatski Telekom Prve lige. Trener Tomislav Stipić nakon utakmice je rekao kako je naša momčad bila bliže pobjedi i osvajanju sva tri boda.

– Mi smo imali “software” i “hardware”, dobar plan i individualnost, a oni očigledno samo individualnost. Mislim da smo bili bliže pobjedi. Nakon 0:2 doći do 2:2, preuzeti utakmicu u svoje ruke, znati da nismo momčad koja je pobjeđivala u nizu i na terenu imati igrače u prosjeku od 24 godine nije lako. Momčad je iskrcala na teren sve što je imala i zato ju volim sa svim vrlinama i manama. Borimo se svih 90 minuta zajedno.

Slijedi gostovanje kod GOŠK-a u Kupu.

– Idemo u Dubrovnik odigrati jednu jako važnu utakmicu i osigurati 1/4 finala Kupa, a nakon toga nam slijedi Dinamo u sve zanimljivijem HNL-u. Moramo vjerovati u naš put.