Trener Tomislav Stipić nakon Hajduka: “Utakmica puna razočarenja”

21.11.2020.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su poraz u 12. kolu Hrvatski Telekom Prve lige. Hajduk je na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš slavio rezultatom 0:2. Trener Tomislav Stipić nakon utakmice je rekao:

– Utakmica puna razočarenja. Zaista se svašta izdogađalo. Ozlijedili su se Bačelić Grgić i Krstanović, primili smo prvi pogodak u najgorem mogućem trenutku što nam je utjecalo na psihu, postigli smo autogol, odigrali jako dobro prvo poluvrijeme, a u drugom igrali čovjek na čovjeka po cijelom terenu jer smo htjeli doći do pogotka… Nismo zadovoljni jer smo kod kuće izgubili, a željeli smo puno više. Slijedi nam teško gostovanje u Šibeniku. Moramo pronaći prave riječi, napraviti dobru analizu i izvući pouke iz ove utakmice.