Trener Stipić uoči Hajduka: “Učinit ćemo sve da pobijedimo!”

14.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će od 17:30 na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš snage odmjeriti sa splitskim Hajdukom. Utakmica će se igrati u sklopu 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Trener Tomislav Stipić neće moći u sutrašnjoj utakmici računati na suspendiranog Mikulića te na ozlijeđenog Radivojevića. U najavi utakmice Stipić je rekao da je svjestan kakvog će kvalitetnog suparnika njegova ekipa imati protiv sebe, ali je istaknuo da vjeruje u svoju momčad i pobjedu. Cijelu najavu utakmice trenera Tomislava Stipića uoči utakmice Slaven Belupa i Hajduka pogledajte u videoprilogu.

Podsjetimo, ulaznice za ‘domaći dio tribine’ mogu se kupiti danas (petak) u pretprodaji od 14 do 17 sati na Blagajni 1 te sutra, na dan utakmice, kada se blagajne i ulazi na stadion otvaraju dva sata uoči susreta. Jedna osoba moći će kupiti jednu kartu uz predočenje osobne iskaznice. Istaknimo da će na dan utakmice, od 16 sati, promet biti obustavljen u dijelu Ulice Pavleka Miškine, od raskrižja s Marofskom do raskrižja s Ulicom Frana Galovića.