Trener Stipić uoči Gorice: “Svjesni smo da će se domaćin ‘bacati na glavu’, ali mi želimo nastaviti s dobrim rezultatima”

06.12.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u 18. kolu Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Goricom u Velikoj Gorici. Bit će to drugi dvoboj ovih dviju momčadi u posljednja četiri dana, a treći ukupno u aktualnoj sezoni. U prethodna dva slavilo je Slaven Belupo: u 9. prvenstvenom kolu rezultat je bio 2:0 u Koprivnici, dok su u nedavnom Kup susretu u Velikoj Gorici Slavenaši pobijedili rezultatom 1:2.

Sutrašnju utakmicu sudit će Ivan Vučković (Zagreb), dok će mu pomoćnici biti Ivica Modrić (Zagreb) i Luka Pušić (Zagreb). Četvrti sudac bit će Fran Jović (Zagreb), delegat Dražen Posavec (Maruševec), a kontrolor Domagoj Ljubičić (Osijek).

Trener Tomislav Stipić istaknuo je kako našu momčad čeka novi veliki izazov, a cijelu najavu pogledajte u videoprilogu. Istaknimo da će se utakmica u Velikoj Gorici igrati s početkom u 15 sati.