Trener Stipić uoči Dinama: “Staloženi smo i vjerujemo u sebe, moramo se koncentrirati na zadatke koje si postavimo”

31.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa sutra startaju s proljetnim dijelom Hrvatski Telekom Prve lige. U Koprivnici će u sklopu 20. kola gostovati aktualni prvak i lider prvenstva – zagrebački Dinamo. Utakmicu nam je najavio trener naše momčadi Tomislav Stipić koji neće moći računati na ozlijeđenog Tomislava Božića te na kartonirane Božu Mikulića i Karla Lulića. Istaknuo je da ju svi u klubu iščekuju s optimizmom.

– Svi koji sutra obuku plavi dres dat će svoj maksimum. Mirni smo i staloženi. Vjerujemo u sebe. Čeka nas jedna lijepa utakmica, a najvažnije je da se koncentriramo na svoje zadatke i da se nikako ne prepadnemo njihovog grba jer ne igra on već ljudi od krvi i mesa – rekao je Stipić.

Podsjetimo, naša će momčad s Dinamom igrati od 17:30. Ulaznice će se moći kupiti i u pretprodaji, danas od 14 do 17 sati na Blagajni 1, te sutra kada se blagajne i ulazi na stadion otvaraju dva sata uoči utakmice.  Najavu utakmice s trenerom Stipićem pogledajte u videoprilogu.