Trener Stipić nakon Olimpije: “Momci su pokazali zajedništvo”

22.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su u prijateljskoj utakmici svladali ljubljansku Olimpiju, lidera slovenskog prvenstva, rezultatom 2:0. Golove su postigli Brković i Bogojević, a momčad trenera Tomislava Stipića prikazala je dopadljivu igru.

– Imam puno razloga za zadovoljstvo i moram priznati da su mi momci zadali slatke brige. Pokazali su na terenu zajedništvo, prenijeli su atmosferu iz svlačionice na teren i odigrali jednu dobru utakmicu. Bila je ovo utakmica zapravo dosta slična onoj u Mađarskoj protiv ZTE-a samo što smo ovaj put pobijedili, a mogli smo postići i više pogodaka – rekao je naš trener nakon utakmice.

Slavenaši već danas nastavljaju s pripremama za proljetni dio prvenstva. Iduću će prijateljsku utakmicu igrati u subotu. U Koprivnici će ugostiti Aluminij s početkom u 14:30.