Trener Stipić nakon Intera: “Teška utakmica u kojoj smo uzeli ono po što smo došli”

07.03.2020.


Nogometaši Slaven Belupa rezultatom 0:2 svladali su Inter u Zaprešiću. Trener Tomislav Stipić bio je sretan i zadovoljan nakon utakmice, iako je istaknuo da njegova momčad može još bolje.

– Kao što smo i najavljivali, teška i borbena utakmica u kojoj smo išli na pobjedu i to smo ostvarili. Možda nije bila to partija u kojoj je publika uživala, ali takvu igru je diktiralo stanje na ljestvici i važnost utakmice za oba kluba. Sve u svemu, dva zabijena gola, netaknuta mreža i tri boda. Čestitke mojim igračima, želim da uživaju u ovoj pobjedi. Idemo protiv Gorice pružiti još bolju igru.

Slaven Belupo ovom je pobjedom odmaknuo devet bodova od ‘opasne zone’.

– Tko me poznaje kao trenera zna da je meni svaki trening važan, a da ne govorim o utakmicama. Svaki trening je novo dokazivanje i prilika za napredak. Ono što tada radimo moramo prezentirati pod pritiskom kada igramo pred publikom za bodove. Previše sam ambiciozan trener da bih dozvolio opuštanje. Tražim i tražit ću puno od svojih igrača tako da straha od opuštanja nema.