Trener Sertić i veznjak Paracki uoči Hajduka: “Vjerujemo u ono što radimo, želimo razveseliti naše navijače”

09.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u četvrtom će kolu Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti sa splitskom Hajdukom. Utakmica će se igrati u nedjelju s početkom u 18 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Najavili su ju trener Ivica Sertić i veznjak Goran Paracki složivši se da našu momčad čeka još jedan težak izazov. Hajduk je u tri kola skupio maksimalan broj bodova, ali Slavenaši nedjelju dočekuju spremni i motivirani da pred svojom publikom dođu do pobjede. Trener Sertić na raspolaganju će imati gotovo sve svoje igrače. Tomislav Božić i Ivan Jajalo su fazi oporavka, dok Božo Mikulić još uvijek nije registriran. Podsjetimo, ulaznice za utakmicu Slaven Belupa i Hajduka moći ćete kupiti već danas. Pretprodaja na blagajni 1 bit će od 14 do 17 sati, dok se u nedjelju vrata stadiona i blagajne otvaraju dva sata uoči utakmice, odnosno od 16 sati. Više o samom susretu i očekivanjima Sertića i Parackog pogledajte u videoprilogu.