Trener Ricardo Moniz nakon utakmice s Lokomotivom

01.09.2023.


Trener Slaven Belupa Ricardo Moniz nije mogao biti zadovoljan nakon poraza od Lokomotive u sedmom kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige.

– Prije svega, čestitam Lokomotivi na pobjedi. Nažalost, doživjeli smo prvi domaći poraz. Crnac je bio 30 % naše produkcije do sada i to nismo uspjeli nadoknaditi. Prvi dio nismo bili dobri, a u nastavku susreta smo promijenili formaciju u romb i mislim da smo odigrali jedno od najboljih poluvremena. Ipak, odličan potez Tucija i brzina Šotiček koji je zabio je fantastičan gol su presudili. Nažalost, jedna naša pogreška je odlučila pobjednika. Pokušali smo na kraju s Ortizom i Borasom, pogodili i okvir gola, no nije bilo dovoljno. Nismo bili dovoljno opasni prema naprijed – rekao je nakon utakmice Moniz.