TRENER KOPIĆ ZADOVOLJAN PRIPREMAMA I REZULTATIMA U PRIJATELJSKIM UTAKMICAMA

10.07.2017.


Nakon posljednje subotnje provjere s mađarskim Zalaegerszegom u kojoj su pobijedili 1:0, nogometaši Slavena Belupa imali su slobodnu nedjelju i danas poslijepodne nastavljaju sa završnim pripremama za novu prvenstvenu sezonu koja počinje ovog vikenda.

Kao što je poznato naša momčad u prvom kolu gostuje kod aktualnog prvaka Rijeke na Rujevici (subota 21 sat), što će biti jedan od najzahtjevnijih ispita za koprivničkog prvoligaša.

Već na startu imamo najtežeg suparnika ali ždrijeb je tako htio i s time se moramo suočiti – kratko je kazao trener Željko Kopić i nastavio:

Pri kraju smo priprema koje smo odradili prema planu uz odigravanje prijateljskih utakmica u kojima smo svladali slovenskog prvoligaša Goricu, rumunjski Voluntari dok smo s ruskim prvakom Spartakom u Austriji odigrali neodlučeno što mislim da je jako dobar rezultat, jer riječ je o vrlo kvalitetnom klubu koji ima velikih ambicija u Ligi prvaka – istaknuo je Kopić i dodao:

U posljednjoj provjeri naša kombinirana momčad za koju je nastupilo i nekoliko juniora također je svladala mađarskog drugoligaša Zalaegerszega. Do odlaska kod Rijeke samo ćemo trenirati i nastojati se još bolje pripremiti za nastup na Rujevici – završio je trener Slavena Belupa.