TRENER KOPIĆ RAZOČARAN JOŠ JEDNIM SPLITSKIM NEUSPJEHOM

22.10.2016.


Naša je momčad s optimizmom otputovala u goste Splitu, do susreta posljednjoj prvoligaškoj ekipi, ali se u Koprivnicu vratila potpuno razočarana jer je izgubila s uvjerljivim rezultatom – 3:0.
Slaven Belupo je još jednom pokazao svoju nestabilnost i nepredvidivost što su domaćini jako dobro iskoristili i postigli svoju prvu ovosezonsku pobjedu.
Nismo bili pravi, igrali smo ispod razine koju sam očekivao i mislim da se nalazimo u velikim problemima. Jednostavno smo se našli u rupi iz koje moramo pronaći izlaz jer u suprotnom neće biti dobro. Još jednom moramo analizirati posljednje neuspjehe koji su nas doveli u ovakvu situaciju. Naravno da sam jako nezadovoljan i razočaran onim što prikazujemo – rekao je nakon splitskog poraza trener naše momčadi Željko Kopić.