Trener Klafurić uoči Lokomotive: “Čeka nas teža utakmica nego protiv Dinama, ali mi smo spremni za novi izazov”

23.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 2. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Lokomotivu od 18:55. Naša je momčad u prvom kolu upisala veliku pobjedu na Maksimiru protiv Dinama rezultatom 0:2, a sutra će tražiti nova tri boda. Trener Dean Klafurić najavio je sutrašnju utakmicu sljedećim riječima:

– Čeka nas teža i potpuno drugačija utakmica od one koju smo imali u prošlom kolu protiv Dinama, ali spremni smo za novi izazov. Želimo zadovoljiti naše navijače kroz zalaganje i igru i, naravno, želimo pobijediti. Svjesni smo komplikacija zbog situacije s COVID-om, ali svi bismo voljeli da naši navijači, čija nam je podrška potrebna, dođu u što većem broju jer se nogomet igra zbog njih – rekao je trener naše momčadi.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.