Trener Klafurić i njegov stručni stožer

14.06.2021.


Trener Slaven Belupa Dean Klafurić danas je predstavio svoj stručni stožer. Njegovi pomoćnici bit će Sandro Bloudek i Želimir Mešnjak. Trener golmana bit će Josip Škorić, a kondicijski trener Miro Petrić. Zadržao je tako naš novi trener stari stožer i njemu pridodao Mešnjaka, dosadašnjeg trenera juniora Slaven Belupa s kojima je ostvarivao odlične rezultate, baš kao i prije toga s našim pionirima. Rodom iz Legrada, novi član stručnog stožera kroz igračku je karijeru prošao sve selekcije naše Škole nogometa, a trenutno se školuje za UEFA PRO licencu, najviši stupanj trenerskog obrazovanja.

Podsjetimo, Bloudek je u svojoj igračkoj karijeri branio boje, između ostalih, i Varteksa i Šibenika, a kao jedan od najvećih slovenskih talenata iz Maribora je otišao u talijanski Milan. Kondicijski trener bit će Miro Petrić s iskustvom rada u Grasshopperu, Eintrachtu, Istri, Dinamu i još nekoliko klubova, dok je Škorić kroz svoju nogometnu karijeru branio za Solin, Marsoniju, Zagreb, Istru i Šibenik, a bio je i član mladih selekcija Hrvatske.

Cijelom stručnom stožeru želimo sreću i odlične rezultate u našem klubu!