Trener Ivica Sertić uoči Intera: “Spremni smo za sutra, želimo odigrati dobru utakmicu i ostaviti sva tri boda u Koprivnici”

22.02.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš ugostiti zaprešićki Inter. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi ove sezone. U prvom je u Koprivnici slavila naša momčad rezultatom 2:1, dok je u Zaprešiću bilo 0:0. Trener Ivica Sertić najavio nam je sutrašnju utakmicu koja će se igrati s početkom u 15 sati.

– Spremni dočekujemo sutrašnju utakmicu protiv protivnika koji nam je direktan suparnik u borbi za opstanak. Želimo odigrati dobru utakmicu i to potkrijepiti rezultatom. Utakmica sigurno neće biti nimalo laka, ali dat ćemo sve od sebe da bodovi ostanu u Koprivnici – rekao je Sertić

Više o igračima koji ne konkuriraju za sutrašnju utakmicu, Interu i rekonvalescentima poslušajte i pogledajte u videoprilogu.