Trener Ivica Sertić uoči gostovanja u Osijeku: “Jedno lošije poluvrijeme neće nam poremetiti atmosferu, izgubljene bodove protiv Intera nastojat ćemo što prije vratiti”

01.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nejdelje u sklopu 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Osijeku, kod istoimenog domaćina, trenutno trećeplasirane momčadi prvenstva. Bit će ovo treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom u Osijeku rezultat je bio 1:1, dok je u Koprivnici bilo 0:2. Evo što je u najavi utakmice rekao trener naše momčadi Ivica Sertić:

– Jedno lošije poluvrijeme sigurno nas neće poremetiti u namjeri da atmosfera u svlačionici i na svakom treningu ostane maksimalno pozitivna. Svjesni smo da će bodovi protiv Intera koje smo planirali osvojiti nedostajati u nastavku prvenstva, ali nastojat ćemo ih što prije vratiti! Osijek respektiramo maksimalno, njihov položaj na tablici govori o njihovoj snazi i sigurno nas čeka teška i zahtjevna utakmica, ali smo se na to i pripremili.

Više pogledajte u videoprilogu.