Trener Ivica Sertić uoči gostovanja kod Dinama: “Ići ćemo se u Zagreb nadigravati, postavit ćemo se hrabro i tražiti svoju šansu za pozitivan rezultat.

15.02.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju će u sklopu 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod prvoplasirane momčadi prvenstva – zagrebačkog Dinama. Susret koji će se na Maksimiru igrati s početkom u 17:30 najavio nam je trener Ivica Sertić.

– Ići ćemo u Zagreb nadigravati se. Postavit ćemo se hrabro i tražiti svoju šansu za pozitivan rezultat. Moramo biti pravi kao i u prethodnim utakmicama i moramo vjerovati u rezultat. Iz dana u dan smo bolji, ispunjavamo zahtjeve sve bolje i bolje i to pokazuju rezultati i igre iza nas. Možemo iz utakmice u utakmicu, iz treninga u trening biti samo bolji i nadam se da ćemo to pokazati u Maksimiru.

Više o zdravstvenom biltenu momčadi, liderima u ekipi, slatkim brigama u odabiru prve jedanaestorice i Dinamu pogledajte i poslušajte u videoprilogu.