Trener Dean Klafurić uoči Osijeka: “Moramo gledati sebe i fokusirati se na nas”

30.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u trećem kolu HT Prve lige gostovati u Gradskom vrtu kod Osijeka. Utakmica će se igrati s početkom u 21 sat, a Slavenaši će se sutra otisnuti na put do Vukovara gdje će trenirati i dočekati nedjeljnu utakmicu. Susret Osijeka, koji je u prva dva kola osvojio maksimalnih šest bodova, i naše momčadi koja je osvojila tri, najavio je trener Slaven Belupa Dean Klafurić.

– U Osijek stižemo u trenutku kada je u gradu euforija nakon odličnog ulaska u sezonu i prolaska u Europi na čemu im čestitam. Pokazali su protiv Hajduka i Pogona da imaju veliku širinu kadra, ali mi na to ne trebamo gledati. Moramo gledati na sebe i fokusirati se na naše stvari koje smo pripremili. Atmosfera u svlačionici je zaista sjajna, unatoč porazu od Lokomotive, a ono što me posebno veseli je angažman mojih igrača na svakom treningu.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.