TRENER DALIĆ OTIŠAO U SAUDIJSKU ARABIJU

30.05.2010.


Zlatko Dalić više nije trener Slavena Belupa! Prihvatio je izdašnu ponudu Al Faisalyja iz Saudijske Arabije s kojim je potpisao jednogodišnji ugovor na preporuku ljudi iz Albanije, gdje je bio trener Dinama (Tirana) prije dolaska u Koprivnicu.
Između mene i Slavena Belupa postojao je gentelmenski dogovor da mogu otići, ako dobijem ponudu koju zbog financijskih uvjeta ne mogu odbiti. Ja sam to pravo iskoristio, iako mi je u Koprivnici bilo odlično, jer su farmaceuti organiziran kluba, a ljudi koji ga vode vrlo korektni – kazao je Zlatko Dalić.
U sljedeća dva do tri dana čelnici Slavena Belupa razmotrit će popis potencijalnih kandidata za prvog čovjeka struke i donijeti odluku o novom treneru koji će voditi farmaceute u sljedećoj sezoni i s njima krenuti u pripreme – 14. lipnja.