Törles Knöll novi je igrač Slaven Belupa

11.08.2020.


Törles Knöll novi je igrač Slaven Belupa. Napadač rođen 13. rujna 1997. u njemačkom Dieburgu potpisao je trogodišnji ugovor s našim klubom. Prošao je Škole nogometa Hamburg SV-a, Mainza i Frankfurta, a u seniorskoj je karijeri branio boje Wehen Wiesbadena i FC Nurnberga. U prethodne dvije sezone upisao je 17 nastupa u Bundesligi, najvišem razredu njemačkog nogometa, te 19 nastupa u 2. Bundesligi. Valja istaknuti da je bio i mladi reprezentativac Njemačke.

– Velika mi je čast što sam stigao u Slaven Belupo. Želim se zahvaliti treneru i stručnom stožeru na povjerenju te kroz svoje zalaganje na treninzima i utakmicama isto opravdati. Želim se što prije uklopiti u svlačionicu i momčad i raditi ono zbog čega sam doveden, a to je da zabijam, asistiram i naravno uveseljavam naše navijače.

Dobrodošao Törles i sretno!